Zaregistrujte se a získejte montáž se slevou!

PODLOŽKY POD KOBEREC

1 položek celkem
Floorwise Prima
118,18 Kč bez DPH
143 Kč

Floorwise - Prima Podložka pod koberec pro bytové i komerční prostory a vysokou zátěž.Tato podložka vyniká dokonalou tepelnou a zvukovou izolací. Tloušťka...

Kód: 708

Podložky pod koberce

Standard pokládání koberců na podložky pod koberce metodou napínání koberců, je ve světě běžný již  přes 40 let. Požadujte u svého prodejce pokládku koberce na podložku Floorwise, pro ten jedinečný komfort a výhody, které podložka nabízí. Vy i Váš koberec to budete milovat. Garantováno!

Koberec volíte protože chcete komfortní, útulnou, zateplenou a odhlučněnou krytinu, že ano? Tak proč to vše degradovat instalací na tvrdý a studený podklad? Instalujte jej na podložku Floorwise!
 


A co taková podložka pod koberec poskytuje?

Ikona

Špičkový komfort při chůzi po koberci na podložce

Podložky Floorwise mají skvělý kročejový komfort!

I na tom nejobyčejnějším koberci si Vy nebo Vaše návštěva budete připadat jako při chůzi po koberci v hotelu Ritz. Stejně tak si Vaše děti mohou hrát na odpruženém koberci bez rizika tvrdých nárazů.

Ikona

Koberec na podložce vypadá lépe a vydrží déle

Podložky Floorwise udržují Váš koberec po delší dobu jako nový!

Díky schopnosti podložky vytlačovat sešlápnutý koberec zpět na horu od podlahy, je velice sníženo opotřebení koberce a tím se následně prodlužuje i lhůta pro jeho výměnu. Nezávislé studie z UK poukazují na to, že použití podložky prodlužuje životnost koberce až o 40%.

Ikona

Vysoký tepelný izolant

Podložky Floorwise pomáhají snižovat tepelné ztráty skrze podlahu!

Díky tepelnému odporu 1,15tog - 3,1tog (0,115 m- 0,31 m² K/W ) je zaručena dodatečná izolace Vašeho koberce, necítíte tak chlad od nohou a nemáte takovou potřebu ohřevu v místnosti. Stejně tak si Vaše děti mohou hrát na koberci bez rizika prochladnutí.

Naopak při instalaci koberce v patře nad vámi, pomáhá snižovat tepelné ztráty skrze strop a podlahu.

Nezávislé studie z UK poukazují na to, že použití podložky snižuje náklady na vytápění až o 15% ceny.

Ikona

Špičkový zvukový izolant

Podložky Floorwise udělají Váš domov tišší!

Naše podložky se pyšní zvukovou izolací 26dB - 44dB! Díky přidané zvukové izolaci je velice omezen zvuk vznikající při chůzi či pobíhání po koberci.

Podlaha s kobercem na instalovaném na podložce je až o 250% tišší než bez použití podložky!

Stejně tak naše speciální akustické podložky pod plovoucí podlahy, jako je Acoustica Good, Acoustica Better, Acoustica Best, mohou snížit kročejový zvuk až o 30%.

Ikona

Jednodušší údržba a čištění

Podložky Floorwise ochraňují kobercové vlákno!

Ochrana kobercového vlákna poskytuje lepší čištění koberce a větší hygienu.

Vysávání a čištění koberce je mnohem jednodušší a učenější, navíc při metodě napínání koberce není koberec pevně slepen s podkladem, umožňuje tak lepší cirkulaci vzduchu při lehkém nadzvednutí koberce a maximální účinnost sání. Tento efekt umožňuje vysát i ty nejmenší částice, které by jinak ničily podklad koberce.

Ikona

Vyrovnává případné nerovnosti podkladu

Podložky Floorwise vyrovnají až 95% nerovností!

Zapomeňte na drahou a zdlouhavou úpravu hrubších betonových podkladů, prkenných a deskových podkladů. Ušetřené peníze můžete investovat do kvalitní podložky, která Vám dodá tolik benefitů navíc že se Vám to prostě vyplatí.

Doporučujeme konzultovat stav podkladu s podlahovým technikem.