Zaregistrujte se a získejte montáž se slevou!

ZÁTĚŽOVÉ PVC

1 položek celkem
PVC Noblesse Extrem
Novinka Tip
296,69 Kč bez DPH
359 Kč

Podlahová krytina Noblesse Extreme je určená pro nejfrekventovanější a nejnamáhanější komerční prostory jako jsou obchodní domy, výrobní haly, sklady, paneláková schodiště atd....

Kód: 702

PVC vhodné do extrémně namáhaných prostor jako jsou chodby, recepce, obchody, dílny nebo vstupní haly. Zátěžové PVC však můžete použít i v méně namáhaných prostorách, čímž podstatně zvýšíte jeho životnost. Některé produkty z naší nabídky jsou bez phtalátů! Produkty nabízíme v několika šířích (1,5m, 2m, 3m, 4m) a v různém provedení. Všechny důležité informace získáte v popisu produktu.

Zátěžové PVC podlahy jsou nejoblíbenějším typem podlahových krytin již dlouhá léta. Ale v současné době máte na výběr ze opravdu nepřeberného množství moderních dekorů, které imitují nejen klasické dřevěné podlahy ale i další druhy materiálů.

Vysoká odolnost Vám zajistí perfektní řešení pro váš obchod nebo kancelář či dílnu, kde se jsou extrémně namáhané plochy. Tyto podlahy jsou vyráběny s velmi silnou nášlapnou vrstvou. Zátěžové PVC zaručuje jednoduchou instalaci v prostoru, snadno se udržuje a vydrží Vám opravdu dlouhou dobu. S výběrem přímo na míru Vám rádi poradíme, neváhejte se na nás obrátit.